High-tech střešní nátěr v libovolné barvě bez tendence křehnout

Thermoshield TopShield

Základní vlastnosti ThermoShield TopShield

  • dlouhotrvající ochrana střechy před škodlivými vlivy životního prostředí jako jsou ultrafialové záření, smog, špína, kyseliny, soli a mořská voda
  • výrazná ochrana před vlivy počasí jako je déšť, sníh, krupobití…
  • nátěr je vodotěsný také při extrémních povětrnostních podmínkách
  • vysoká elasticita, snižující tvorbu trhlin
  • energetická účinnost v létě i v zimě
  • snižuje dilatační napětí střešní krytiny a nosné konstrukce „tepelným uklidněním“
  • vysoká reflexe slunečního záření
  • extrémní elasticita výhodná u přechodů různých materiálů

Nová střešní krytina je obvykle až o 60% dražší! Přáním mnoha majitelů nemovitostí je mít střechu, která vypadá jako nová a která zůstává utěsněna Profesionální střešní nátěr THERMOSHIELD Topshield pro mnoho let toto splňuje.S nátěrem ThermoShied TopShield, jeho vysokou reflexí slunečního záření a z toho vyplývajícím „tepelným uklidněním“ podkladů, lze přemostit spoustu přechodů různých materiálů a udržet je bez trhlin, které vznikají vlivem jejich různé tepelné roztažnosti. Keramická dutá tělíska se lomem tepelných paprsků starají o značné snížení prostupu tepla do střešní konstrukce. Tento jev vede k výrazné redukci tepla v interiéru pod střešním pláštěm, což pro obyvatele při vysokých letních teplotách znamená přijatelné prostředí i bez klimatizace U velkoplošných střech obytných budov a průmyslových hal působí nátěr při krupobití a dešti navíc jako element tlumící hluk.

ThermoShield TopShield zůstává elastický ve vysokém teplotním rozsahu od -40°C do +150°C. Není třeba se obávat tvorby trhlin vzniklých vytvrzováním.

Po odpovídající předběžné úpravě plechových střech pomocí ThermoShield ZinkPrimer nebo ThermoShield RustPrimer se vytvoří dlouhodobá ochrana střechy, která současně chrání podklady z železných i neželezných kovů před korozí. Za mimořádně vysokou přilnavost na všechny obvyklé střešní krytiny vděčí ThermoShield TopShield jedinečné kompozici z vysoce kvalitních surovin.

Jako základový nátěr pro železné kovy doporučujeme náš produkt RustPrimer a pro neželezné kovy jako jsou zinek, pozinkovaná ocel, nerezová ocel, hliník a měď náš ZinkPrimer.

Technický list

Bezpečnostní list

Reference